KONST / Litografier / Litografi 10847129
*
nr 1084 7129
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Litografi, Lage Lindell (1920-1980), 140/150, bladets mått: 51x61
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 23 januari 2017
kl 18:08:21
- Konstnär/Designer
Lage Lindell
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Läs mer om Lage Lindell
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik lage lindell litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Lage Lindell
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Läs mer om Lage Lindell
nr 1084 7129
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Litografi, Lage Lindell (1920-1980), 140/150, bladets mått: 51x61
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
| Följerätt | |
|---|---|
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 23 januari 2017 |
- Konstnär/Designer
Lage Lindell
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk mÃ¥lare,Läs mer om Lage Lindell
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik lage lindell litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



